Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w tym świątecznym czasie uczestniczyli w obchodach liturgicznych ON-LINE i pomimo utrudnień w transmisjach łączyli się duchowo z naszą parafią.

Nasz parafialny kanał YouTube i transmisje Mszy świętych począwszy od Mszy św. 29 marca aż do Poniedziałku Wielkanocnego został wyświetlony ponad 5,5 tysiąca razy. Najwięcej razy oglądana była Liturgia Wigilii Paschalnej w Wielką Sobotę o 20.00 (ponad 7 tys. wyświetleń), a także Msza święta w Niedzielę Zmartwychwstania (ponad 4,5 tys. wyświetleń). Parafialny kanał na YouTube zyskał w tym czasie 122 nowych subskrybentów, co stanowi zaledwie ponad 15 % wszystkich odtwarzających transmisje na żywo. Ponad 84 % oglądających nie zasubskrybowało naszego kanału na YouTube. Może warto to zrobić, żeby nasza parafia według regulaminu serwisu YouTube mogła także transmitować relacje na żywo za pomocą urządzeń mobilnych, czyli smartfonów, a nie tylko za pomocą kamery internetowej, jak jest dotychczas. Takich subskrybentów musimy uzbierać aż 1000. Zachęcam do subskrypcji wszystkich, którzy korzystali z transmisji, a jeszcze tego nie zrobili. Wystarczy podczas otwierania podstrony Transmisja ON-LINE kliknąć czerwony guzik “Subskrybuj”. Pojawi się wtedy na naszym osobistym koncie wiadomość o nowych materiałach parafialnych na Kanale Youtube.

Pozdrawiam na ten poświąteczny czas.