Zapraszamy na rozpoczęcie sezonu motocyklowego!
Jasna Góra 2021 r.
XVIII Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. Księdza Prałata Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego.

Planujemy wspólny przejazd motocyklami 11 kwietnia 2021 r. na Mszę św. o godz. 11.00 pod szczytem Jasnej Góry na błoniach. Zbieramy się pod remizą strażacką OSP w Dalachowie o godz. 9.30. Bardzo proszę wszystkich o zabranie ze sobą masek ochronnych i zachowanie dystansu społecznego. Po dotarciu na Jasną Górę nastąpi rozwiązanie grupy motocyklowej.

Wygląda na to, że organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Międzynarodowego Rajdu Katyńskiego uzyskało od władz oraz Policji pozwolenie na zorganizowanie na wolnej przestrzeni Mszy św. pod szczytem Jasnej Góry. Dzisiaj w mediach pojawiła się aktualizacja. Zrezygnowano jedynie z przejazdu w korowodzie na Jasną Górę z Przeprośnej Górki koło Mstowa, ale Msza św. pod szczytem się odbędzie z zachowaniem zasad sanitarnych. Wyruszamy zatem spod remizy OSP 11 kwietnia, w niedzielę o 9.30.

Módlmy się o bardzo dobrą pogodę, bo pogoda na motocykl może być tylko dobra albo bardzo dobra.

Ks. Tomasz

 

Więcej szczegółów na stronie Rajdu Katyńskiego: http://www.rajdkatynski.net