plakat informacyjny

4 września, w sobotę od godz. 15.00 Koło Gospodyń Wiejskich zaprasza na festyn rodzinny przy budynku OSP w Dalachowie.Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej parafii i gminy do udziału i spędzenia miło wolnego czasu w to sobotnie popołudnie.

W programie pikniku przede wszystkim możliwość zaszczepienia w mobilnym punkcie szczepień przeciw zakażeniu i powikłaniom związanym z chorobą COVID-19, a także inne atrakcje dla dorosłych i dzieci, takie jak: kino plenerowe, darmowe dmuchańce dla dzieci, malowanie twarzy, występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Żytniowa, pokaz udzielania pierwszej pomocy, pokaz nowoczesnego wozu strażackiego, bogato zaopatrzony bufet, a na koniec zabawa przy muzyce z DJ-em Krzysztofińskim.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów!

plakat informacyjny