Zapraszamy wszystkich motocyklistów i motocyklistki z okolic Dalachowa na I Motocyklowy Rajd Papieski z okazji XXI Dnia Papieskiego 10 października 2021 roku.Rozpoczynamy od zbiórki pod remizą OSP w Dalachowie 10 października 2021 r. o godz. 15.00. Stamtąd ruszamy na wyznaczoną krótką trasę objazdową po okolicy. Warunkiem uczestnictwa jest przyozdobienie swojego motocykla papieską flagą na drzewcu w kolorach biało-żółtych. Może być także flaga z herbem Ojca św. Jana Pawła II. Flaga może być przytwierdzona do motocykla lub trzymana w ręku przez pasażera na motocyklu – im większa, tym lepsza i bardziej widoczna. Chcemy w ten sposób oddać hołd naszemu wielkiemu rodakowi, papieżowi Janowi Pawłowi II, miłośnikowi pielgrzymek oraz naszemu duchowemu przewodnikowi na drogach wiary do pana Boga. Przejazd zakończymy ponownie za remizą OSP w Dalachowie, gdzie będzie czekało na nas ognisko, a w nim pieczone ziemniaki i kiełbasa do upieczenia. Przy ognisku przyjacielskie spotkanie ze śpiewem znanych Ojcu św. i nam wszystkim piosenek. Serdecznie zapraszam na to wspólne spotkanie w imieniu swoim oraz Koła Gospodyń Wiejskich i Ochotniczej Straży Pożarnej z Dalachowa.

Ks. Proboszcz