Koncert ewangelizacyjny w tym roku w nowej scenerii. Zapraszamy do Częstochowy na wieczór uwielbienia w Boże Ciało o 19.30 obok częstochowskiej katedry.

Zespół 77FM Formacja z Mocą oraz zaproszeni częstochowscy artyści – wokaliści, instrumentaliści, 50-cioosobowy chór oraz tancerze – zapraszają na wieczór pełen muzyki, mocy i uwielbienia. Wydarzenie, które w tym roku odbywa się pod hasłem Posłani w pokoju Chrystusa, jest przedłużeniem uwielbienia Jezusa eucharystycznego, z którym wychodzimy w tym dniu na ulice naszych parafii, to doświadczenie Boga żywego, który chce przychodzić do każdego człowieka. W wieczorze biorą udział wspólnoty ewangelizacyjne, kapłani i siostry zakonne. Będąc wśród ludzi służą oni modlitwą, spowiedzią czy prostą rozmową tym, którzy przyciągnięci muzyką pełną Ducha otwierają się na Jego działanie.

Wydarzenie swoim patronatem obejmuje Arcybiskup Metropolita Częstochowski Wacław Depo, który podczas koncertu udziela swego błogosławieństwa.

Serdecznie zapraszamy 16 czerwca 2022 na godz. 19:30 na plac przy ul. Ogrodowej (za katedrą, przy Caritas)

ORGANIZATORZY:
Kuria Metropolitalna w Częstochowie
Zespół 77fm Formacja z Mocą

Patronat medialny:
Tygodnik NIEDZIELA
Radio FIAT
Radio JASNA GÓRA
Częstochowskie24