8 października 2022 r. nasza parafialna schola “W tym czasie” wzięła udział w warsztatach dla dzieci i młodzieży w Pajęcznie w Parafii Narodzenia Pańskiego.

Dziewczynki z naszej scholi pojechały tam podszkolić trochę swoje umiejętności wokalne, ale także przeżyć niezwykłe spotkanie z innymi rówieśnikami, którzy również chcą śpiewać i grać na chwałę Pana Boga. W warsztatach wzięło udział ponad 400 dzieci i młodzieży. Trenerem wokalnym była pani Marta Madejska wraz z towarzyszącym jej muzykami: Danielem Pomorskim i Dariuszem Bafeltowskim. W trakcie spotkania można było także zjeść coś dobrego i zwiedzić sanktuarium dzieci fatimskich, które znajduje się właśnie w parafii Narodzenia Pańskiego w Pajęcznie.