Już w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, czyli 16 kwietnia na Jasnej Górze po raz kolejny spotkają się miłośnicy dwóch kółek, aby rozpocząć z Bożym błogosławieństwem i pomocą nowy sezon motocyklowy.

Również z naszej parafii i okolic chcemy wyruszyć na to wydarzenie i przeżyć wspólnie pod szczytem Jasnej Góry i przed tronem naszej Matki i Królowej Eucharystię o godz. 11.00, połączoną z końcowym błogosławieństwem naszych pojazdów i nas kierowców. Wspólna kawalkada motocykli wyruszy spod naszej remizy strażackiej OSP w Dalachowie i pojedzie do Częstochowy na Jasną Górę. Zbiórka pod remizą OSP w Dalachowie o godz. 9.00. Zapraszamy!

Pod szczytem Jasnej Góry będzie także można oddać krew dla ofiar wypadków w ambulansie PCK. Ci, którzy chcą to uczynić i są zdrowi muszą pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu i nieprzyjmowaniu odpowiednio wcześniej żadnych leków. Zapraszam i zachęcam w imieniu swoim i motocyklowego klubu kapłańskiego God’s Guards, który tę zbiórkę krwi od lat organizuje.