W niedzielę 16 kwietnia 2023 r. udaliśmy się motocyklami na Jasną Górę z intencją o bezpieczny i radosny sezon motocyklowy.

Spod remizy OSP o 9.15 wyruszyło 13 motocykli. Byli nasi parafianie oraz goście z okolicy. Bezpiecznie dotarliśmy pod szczyt Jasnej Góry, gdzie uczestniczyliśmy we Mszy św. o godz. 11.00 w towarzystwie ok. 30 tysięcy motocyklistów z całej Polski i spoza jej granic. W tym roku pogoda dopisała. Motocykle poświęcone, krew w ambulansie oddało 13 osób. Wyjazd można uznać za owocny, bezpieczny i radosny. Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w tę podróż od Matki Bożej Nieustającej Pomocy do Matki Bożej Królowej Polski w tym roku w imieniu swoim, organizatorów Zlotu Gwiaździstego Rajdu Katyńskiego o raz kapłańskiego Klubu Motocyklowego God’s Guards!