W sobotę 1 lipca odo godz. 9.30 do 14.00 na naszej salce parafialnej odbędą się warsztaty wokalne prowadzone przez Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Wsi w ramach projektu „Bliżej piękna – sztuka dla wszystkich”. Zapraszamy do licznego udziału wszystkich, którzy lubią śpiewać i chcą to robić lepiej niż do tej pory. Udział jest bezpłatny.

Zachęcamy do licznego udziału chętnych, szczególnie z naszej parafii, z naszego zespołu śpiewaczego i starsze dziewczyny z naszej scholi parafialnej (od 13 roku życia). Zachęcamy także wszystkich chętnych spoza naszej parafii, z naszego dekanatu i okolic. Będzie to okazja do podszkolenia swojego warsztatu wokalnego pod okiem profesjonalnego dyrygenta chóralnego p. Dariusza Madejskiego i nauczyciela emisji głosu p. Marty Madejskiej oraz miłego spędzenia wakacyjnego do południa. Warsztaty odwiedzi także p. Aleksandra Kowalska, wokalistka i założycielka zespołu Impast, który będzie także w przyszłości gościł z koncertem w naszej parafii. Zapisy w zakrystii do piątku włącznie. Zapisać można się również wysyłając SMS na numer telefonu 693822899 i podając dane: Imię i Nazwisko, wiek oraz miejscowość zamieszkania.

Zapraszamy!