Z żalem informujemy, że 25 grudnia 2023 r., w wieku 75 lat, w 51. roku kapłaństwa, odszedł do Pana śp. ks. Marian GAJ, emerytowany Proboszcz Parafii Katolickiej pw. Wszystkich Świętych w Jedlnie, proboszcz naszej parafii w Dalachowie w latach 1989 – 2003. Uroczystości pogrzebowe: Msza święta pogrzebowa – przewodniczy Biskup Antoni DŁUGOSZ – w parafii Wszystkich Świętych w Jedlnie,  29 grudnia 2023 r. – piątek – godz. 11.00. Po Mszy św. złożenie ciała na cmentarzu parafialnym w Jedlnie. Zamierzamy zorganizować transport na tę Mszę św. pogrzebową. Wyjazd w piątek spod kościoła o godz. 9.30. Zapisy w zakrystii do czwartku do Mszy św. Z tej racji także kolęda na ul. Gabryś w piątek jest odwołana i będzie uzupełniona w najbliższym terminie.