W sobotę 27 stycznia, jeszcze w czasie ferii na salce parafialnej spotkali się ministranci oraz schola parafialna z ks. Proboszczem, żeby sobie podziękować za ostatnie wydarzenia, które przeżywaliśmy.

Było to podziękowanie za kolędowanie w naszych domach, w którym brali udział ministranci. Ich zadaniem było zwiastowanie wizyty kapłana w naszych domach. Dzięki temu ta wizyta przebiegła ponownie sprawnie i bezpiecznie. Scholi parafialnej “W tym czasie” natomiast dziękowaliśmy za radosne kolędowanie w naszym kościele w Boże Narodzenie oraz w Uroczystość Objawienia Pańskiego podczas przeglądu kolęd i pastorałek w Gminnym Ośrodku Kultury w Rudnikach. Pyszne pączki i ciepła herbata, a także chwila na relaks były owocem tej wdzięczności. Nie wszyscy mogli dotrzeć na to spotkanie z racji na czas ferii i odpoczynku w różnych miejscach. Ale tym, którzy dotarli serdecznie dziękuję. Ks. Proboszcz.