W sobotę 2 marca 2024 r. na salce parafialnej rozegraliśmy nasz Parafialny Ministrancki Turniej Tenisa Stołowego.

Niedawno zakupiony z funduszy parafialnych nowy stół do tenisa stołowego, czyli popularnie zwanego “ping-ponga” przydaje się nie tylko raz po raz starszym amatorom tego sportu, bo jak wiemy można się umawiać na salce i ćwiczyć ten sport, żeby dbać o zdrowie i kondycję. Jest także przydatny dla duszpasterstwa dzieci i młodzieży. Na salkę przybyli ministranci i kandydaci (choć szkoda, że nie wszyscy), aby rozegrać ministrancki turniej. Każdy w swojej kategorii – a były ich dwie: kandydaci i ministranci starsi – rozegrał mecz z każdym. A oto i podsumowanie:

W kategorii kandydaci I miejsce zdobył Aleksander Szlas. Gratulujemy!

 

II miejsce zdobył Oskar Pazgan. Gratulujemy!

III miejsce zdobył Jakub Giec. Gratulujemy!

 

W kategorii ministranci starsi I miejsce należy się Michałowi Sikorze. Gratulujemy!

II miejsce zdobył po zaciętej walce Wojtek Hadryś. Gratulujemy!

III miejsce przypadło Marcelowi Pawelczykowi. Również gratulujemy!

A oto jeszcze kilka zdjęć z rozgrywek.

      

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku turniej przyciągnie jeszcze więcej chętnych.