Drodzy Parafianie! Pamiętajmy! Pomimo tego, że nie możemy zorganizować jednodniowej spowiedzi – jak to bywało zazwyczaj podczas rekolekcji – to codziennie czekam na chętnych do pojednania się z Bogiem przed każdą wieczorną Mszą św. i po Mszy św. Jeśli ktoś potrzebuje spowiedzi – zawsze służę. Nie czekajmy do ostatniego tygodnia, ale zadbajmy o to już dziś.

Tak jak pisałem w instrukcjach dotyczących przeżywania świąt – nie będę w stanie sam w ostatnie dni Wielkiego Tygodnia wyspowiadać wszystkich. Święta tuż tuż i nawet ta sytuacja z epidemią nie może nas powstrzymać, żeby nie zadbać o swoją duszę.

Rozłóżmy spowiedź w czasie, abyśmy mogli z niej skorzystać. Pamiętajmy o zachowaniu wtedy niezbędnych środków bezpieczeństwa zachowując 2-metrowy odstęp od siebie, jeśliby okazało się, że na spowiedź czeka  kilka osób. Jeśli zajdzie taka okoliczność – poczekajmy na zewnątrz, na schodach. Pamiętajmy, że w kościele może przebywać jedynie 5 osób.