Uwaga! Wielki Czwartek, Wielki Piątek, Wielka Sobota i Niedziela Zmartwychwstania tworzą Święte Triduum Paschalne. Bądźmy ze sobą w łączności przez Internet.

Wystarczy kliknąć w zakładkę Transmisja ON-LINE. Ostatnio wiele osób zgłaszało, że transmisja była niedoskonała i przerywało połączenie. Niestety w tym obecnym czasie i najbardziej właśnie o tych wieczornych godzinach wiele osób jest na łączach internetowych i wiele osób i instytucji (w tym parafie) prowadzą transmisje na żywo z Mszy świętych. Z tej racji kanał YouTube zmniejszył jakość transmisji, żeby uzyskać lepszą przepustowość sygnału. Próbowałem przekazać na stronie jak najlepszą jakość transmisji Mszy św., ale niestety wiązało się to z utratą sygnału i jakości, kiedy w transmisję włączała się większa liczba uczestników. Od jutra, czyli od Wielkiego Piątku postaram się zmniejszyć jakość obrazu i mam nadzieję, że to wpłynie pozytywnie na płynność przesyłu i już nie będzie przerw w transmisji. Nie rezygnujmy, ale spróbujmy dziś jeszcze raz. Oby to pomogło, bo obserwuję, że zainteresowanie uczestnictwem w liturgii ON-LINE jest duże, ale niestety technicznie jakość była słaba.

Pozdrawiam i do zobaczenia już dziś na liturgii z naszego kościoła!