Na zakończenie liturgii Wigilii Paschalnej, którą będziemy dziś sprawować w całości w kościele, na jej zakończenie Chrystus Zmartwychwstały pobłogosławi całej naszej parafii przed drzwiami kościoła.Po Komunii św. wystawię Najświętszy Sakrament i wyjdę z Panem Jezusem w monstrancji przed drzwi kościoła, aby pobłogosławił całą naszą parafię, wszystkie wsie i mieszkańców. W tym momencie uderzą wtedy symbolicznie dzwony z naszej dzwonnicy. Proszę uczynić na sobie znak krzyża przyjmując to błogosławieństwo. Śledźcie transmisję internetową Wigilii Paschalnej z naszej parafii w zakładce TRANSMISJA ON-LINE. Jeśli będą jakieś zakłócenia i będzie zrywało połączenie próbujmy uruchomić ja po raz kolejny. Błogosławionej Paschy!